Mergvakaris Meilės įlankoje all inclusive:

- būsimos jaunosios pavėžinimas motociklu ar kabrioletu nuo namų iki laivo

- plaukimas patogiu katamaranu į Meilės įlanką. Puikus laikas mergaitiškiems pokalbiams, anketoms, žaidimams, priesaikai, vaišėms ir linksmybėms

- jaunosios "pagrobimas" iš laivo dideliu triviečiu vandens motociklu

- paplukdymas ant didelio vandens rato ar vandens slidžių

- fotosesija laive plaukimo metu, ant vandens motociklo ir ant kranto prie laivų ar ant motociklo

- pagal susitarimą laive jau gali būti padengti staliukai su užkandžiais

- šventinės suknelės jūreiviška tematika

Pramogos šventėms

Adrenalino dozė būsimam jaunikiui arba visiems kartu:

I variantas: pasiplaukiojimas katamaranu pramogaujant ant baltos odos sofų su savo mėgstama muzika, gėrimais, užkandžiais ir šuoliais į vandenį iš antro aukšto.

II variantas: prie laivo priplaukia galingas trivietis vandens motociklas ir pasiūlo būsimam jaunikiui ekstremalių vandens pramogų - paplukdymą ant vandens motociklo, ant įvairių vandens ratų, slidžių ar vandenlentės.

III variantas: greitaeigis kateris Viesulas tokio pat patogumo, bet gali plaukti greitai - visi dalyviai - ir visi kartu pramogauti ant triviečių ar vienviečių vandens ratų, slidžių ar vandenlentės (wakeboarding).        Bernvakario laive video:  

Sutuoktuvių ceremonijai, nedidelei šventei ar tik vestuvinei fotosesijai:

- pasiplaukiojimas prabangiu katamaranu su baltos odos sofomis, staliukais, antro aukšto terasa tiks ir fotosesijai mariose Pažaislio fone, ir atokvėpiui saulėtą dieną, žaidimams bei vaišėms, ir net oficialiai sutuoktuvių ceremonijai!

- didesniam svečių būriui galima sujungti du vienodus prabangius dviaukščius katamaranus su praėjimu iš vieno į kitą arba net trečią mažesnį fotografams ir filmuotojams. Taip pat galima nustebinti jaunikį, jaunąją ar svečius "pagrobimais" iš laivo triviečiu vandens motociklu

- ceremonijai ar pobūviui laivus galima išpuošti gėlėmis, balionais, girliandomis, dekoracijomis

- galima užsisakyti vaišes su pristatymu ir staliukų papuošimu.

Lygiagrindis prabangus katamaranas pritaikytas ir vaikų vežimėliams, ir seneliams patogiai įlipti. Įlipus visi varteliai saugiai uždaromi ir užrakinami, nei vieno borto nėra atviro, o centrinė laivo dalis turi "namą" su varstomomis stiklinėmis durimis todėl mažieji gali ramiai ir saugiai miegoti jeigu pavargo nuo savo šventės.

Kadangi viso laivo grindys padengtos kilimine danga tai vaikai gali nevaržomi bėgioti ir žaisti, pabandyti pavairuoti ar pasidairyti per žiūronus. Vaikams yra specialios mažų dydžių liemenės.

Tiems kam pasisekė gimti vasarą arba geriems jų draugams:

- šiltą vasaros vakarą gimtadienio šventę su vaišėmis, kokteiliais ir mėgstama muzika galima surengti prabangiame dviaukščiame katamarane. Per karščius tai būtų tikras boat party - su maudynėmis, šuoliais iš antro aukšto terasos į vandenį, deginimusi ir linksmybėmis

- norint truputį daugiau ekstremalumo galima pridėti greitaeigį katerį ar vandens motociklą ir paplukdymus ant triviečio vandens rato, slidžių ar vandenlentės (wakeboarding).

- esant dideliui būriui draugų galima sujungti du dviaukščius katamaranus su praėjimais iš vieno į kitą. Galima tris. Galima keturis. Visi svečiai tilps.

- laivus galima papuošti įvairia tematika.

- partneriams iš užsienio ar klientams bus malonu vasaros vakarą po įtemptų darbinių pokalbių įsitaisyti ant patogių laivo minkštasuolių su taure vyno ir pasidairyti po Kauno marių regioninį parką. Praplaukdami papasakosime apie barokiškąjį Pažaislį, hidroelektrinės užtvanką, piliakalnius, gal net norėsite surengti ekskursiją po Rumšiškių muziejų.

- savas kolektyvas taip pat maloniai nustebtų karštą vasaros dieną pakvietas susirinkimui ant vandens - pasidžiaugti rezultatais ar įmonės gimtadienio proga - pasiplaukioti

- keletas kartu sujungtų vienodų katamaranų gali plukdyti vienu metu didelę kompaniją žmonių ir puikiai tinka klasės susitikimams, asociacijų sąskrydžiams, sporto grupių sezono atidarymams.

- įmonės renginiui vasarą galima sujungti keletą vienodų katamaranų, paplukdyti greitaeigiu kateriu su vandens pramogomis - paplukdymais ant įvairių triviečių, vienviečių vandens ratų, slidžių ar vandenlentės bei triviečiu vandens motociklu. Galima surengti visos dienos šventę su maudynėmis, poilsiu, ekstremaliomis vandens pramogomis, vaišėmis ir fejerverkais vakare.

Šiltą vasaros vakarą sužadėtuvių ar jums svarbių datų proga pakvieskite savo artimą žmogų romantiškai vakarienei laive - įsitaisykite ant baltos odos sofų su taurėmis šampano, užkąskite gurmaniškų užkandžių, pasilepinkite desertu, ramia muzika, kvepiančiomis žvakėmis, pasigrožėkite Kauno marių parko vaizdais, Pažaislio bokštais, piliakalniais ir atodangomis, užlipkite į antro aukšto terasą - pasimėgaukite privačiu laiku dviese saulei leidžiantis vidury marių.    Į pasiūlymą įeina:

- pasirinktos trukmės plaukimas dviaukščiu katamaranu su sofom ir staliukais

- gurmaniškų vieno kąsnio sumuštinių padėklas, du desertai, šampano butelis, taurės, ledukai, žvakės, padengtas staliukas, muzika, mikšti pledai vėsesniam vakarui

- piršlybų proga galima papildomai papuošti laivą pagal pageidavimą

- jeigu išvardintos romantikos dar neatrodo per daug tai galima įterpti jodinėjimą žirgais dviese marių pakrante. Plauktume į sutartą vietą, kur jūsų lauktų du žirgai, o laivas palauktų įsiinkaravęs

- jei nesinorės pamiršti tokios dienos galime įtraukti ir neįkyrią fotosesiją.

- miesto svečius kviečiame įsitaisyti ant patogių laivo minkštasuolių ir pasidairyti po Kauno marių regioninį parką. Praplaukdami papasakosime apie barokiškąjį Pažaislio vienuolyno ansamblį, hidroelektrinės užtvanką, piliakalnius ir legendas apie juos, pačių Kauno marių istoriją - užpiltus kaimus, iškeltą medinę Rumšiškių bažnyčią, gal net norėsite surengti svečiams ekskursiją po Rumšiškių muziejų su ten dirbančiais gidais.  Taigi galime ramiai plaukti į Meilės įlanką, į Rumšiškes, prie Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės, į Kadagių slėnį. Galite pakviesti svečius pasivaikščioti Žiegdžrių geologiniu taku, pajodinėti žirgyne marių pakrante, pažvejoti, aplankyti Rumšiškių muziejų ir tradicinę lietuvišką pirtį jame, grįžę galite supažindinti svečius su Pažaislio vienuolyno ansambliu, pavakarieniauti vienuolyne įsikūrusiame prabangiame restorane, nakvoti vienuolyne.

- poilsiaujantiems vasarą mūsų mieste galime pasiūlyti ekstremalesnių pramogų greitaeigiu kateriu, galingu vandens motociklu, įvairiais vandens ratais, vandens slidėmis ar vandenlentėmis.

- mūsų vis besiplečiančiame Kauno laivyne - laivų ir vandens pramogų kiekvieną sezoną vis daugėja, dabar galėtume surengti šventę ir 60 žmonių kompanijai, ir nustebinti tik vieną šventės kaltininką, pavyzdžiui, paplukdyti su vandens motociklu ant vandens slidžių iš uosto. Galime pasirūpinti transportu, maitinimu, vieta iškylai krante su laužu, įvairiom dekoracijom, galime parplukdyti, nuplukdyti į sutartą vietą, tarkim Rumšiškes, galime stovėti prisišvartavę ir laukti, galime suplanuoti jodinėjimą, žvejybą, fotosesiją, pamokyti čiuožti vandens slidėmis ar vandenlente, sugalvokite mums ir jums naujų patirčių!

 

- vieno kąsnio sumuštinukus galima užsisakyti pas mūsų partnerius: http://www.egliana-maitinimas.lt  ir jie bus laiku atvežti į laivą prieš išplaukiant, o jei norėsite ir papuošti staliukai.

- gido paslaugas Rumšiškių muziejuje reikia užsisakyti iš anksto: http://www.llbm.lt/lt/paslaugos_1/gido_paslaugos/

- norėdami aplankyti Pažaislio vienuolyno muziejų taip pat galite užsisakyti vienuolių vedamą ekskursiją: http://www.pazaislis.org/vidinis.php?id=17

- jei planuojate vakarienę ar nakvynę vienuolyne galite rezervuotis iš anksto: http://montepacis.lt/rezervacijos/

- važiuodami su svečiais ekskursiniu Kauno autobusiuku galite pasirinkti maršrutą pro Pažaislį: http://www.vilniuscitytour.com/kaunas-city-tour.html ir jei pranešite mums iš anksto, kad norėtumėte ekskursijos laivu, mes jus pasitiksime prie Pažaislio.